Určeno pro soustružnický nůž č. 1. Uvedená cena platí pro 1 balení (5 ks).
OPTIMUM Brusný kotouč K 80 / Ø 250 × 40, Ø 32 mm
894 Kč
Metallkraft® Brusný pás, zirkonkorund, 618 x 40, K120
48 KčOPTIMUM Břitové destičky C/80°, 5 ks 3441164
2 092 Kč
Určeno pro soustružnický nůž č. 1. Uvedená cena platí pro 1 balení (5 ks).
Další informace
| Hmotnost | 0,05 kg |
|---|---|
| Označení ISO | CCMT060204 |
| Záruka | 2 roky |
| L | 6,35 mm |
| S | 2,60 mm |
| R | 0,40 mm |
| D | 6,35 mm |
| D1 | 2,70 mm |
| Značka | OPTIMUM® |
| Hmotnost | 0,05 kg |


_segment--22-4-d-radius-88-mm.jpg?662f80ea)
_segment--16-2-5-d-radius-40-mm.jpg?662f80ea)
