Určeno pro soustružnický nůž č. 32. Uvedená cena platí pro 1 balení (5 ks).
OPTIMUM Brusný kotouč K 36 / Ø 150 × 20, Ø 16 mm
253 Kč
Bruska na spirálové vrtáky a DG vrtáky BOW GS-29
86 564 KčOPTIMUM Břitové destičky S/90°, 5 ks 3444074
870 Kč
Určeno pro soustružnický nůž č. 32. Uvedená cena platí pro 1 balení (5 ks).
Další informace
| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Označení ISO | SAUM120400FL |
| Záruka | 2 roky |
| L | 13,10 mm |
| S | 4,50 mm |
| R | 0,10 mm |
| D | 13,10 mm |
| D1 | 5,16 mm |
| Značka | OPTIMUM® |
| Hmotnost | 0,2 kg |

_ohybacka-trubek-bow-sestava--ohybacky.jpg?662f80ea)




