- Vhodný ke stupňovému dělení na stupnici 360°
- Přímé dělení pomocí západky
- 25 poloh (15° dělení)
- 3-čelisťové sklíčidlo, 7 západek pro dělení 2/3/4/6/8/12/24
- Včetně upínací příruby se 3 drážkami
OPTIMUM Hor.-vert. dělicí stůl se 3-čelisťovým sklíčidlem RTE 165
29 475 Kč
Vhodný ke stupňovému dělení na stupnici 360°Přímé dělení pomocí západky25 poloh (15° dělení)3-čelisťové sklíčidlo, 7 západek pro dělení 2/3/4/6/8/12/24. Včetně upínací příruby se 3 drážkami
Další informace
| Hmotnost | 32,5 kg |
|---|---|
| Výška hrotu | 130 mm |
| Průměr upínací příruby | 203 mm |
| Průměr otvoru | 36 mm |
| Nepřímé dělení | ano |
| Průměr pracovního stolu | 165 mm |
| Rozměry (š × v × h) | 260×200×218mm |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | OPTIMUM® |
| Hmotnost | 32,5 kg |






