- Vhodný ke stupňovému dělení na stupnici 360°
- Přímé dělení pomocí západky
- 25 poloh (15° dělení)
- 3-čelisťové sklíčidlo, 7 západek pro dělení 2/3/4/6/8/12/24
- Včetně upínací příruby se 3 drážkami
BOW Segment Ø 14 - 3 D / radius 42 mm
2 298 Kč
OPTIMUM Sada výměnných středících hrotů MK3 3440733
5 554 KčOPTIMUM Horizontálně-vertikální dělicí stůl s 3-čelisťovým sklíčidlem RTU 165
40 039 Kč
Vhodný ke stupňovému dělení na stupnici 360°Přímé dělení pomocí západky25 poloh (15° dělení)3-čelisťové sklíčidlo, 7 západek pro dělení 2/3/4/6/8/12/24. Včetně upínací příruby se 3 drážkami
Další informace
| Hmotnost | 48 kg |
|---|---|
| Výška hrotu | 130 mm |
| Průměr upínací příruby | 203 mm |
| Průměr otvoru | 36 mm |
| Nepřímé dělení | ano |
| Průměr pracovního stolu | 165 mm |
| Rozměry (š × v × h) | 250×221×235mm |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | OPTIMUM® |
| Hmotnost | 48 kg |

_segment--25-4-d-radius-100-mm.jpg?662f80ea)
_ohybacka-trubek-bow-sestava--vse.jpg?662f80ea)
_segment--16-3-d-radius-48-mm.jpg?662f80ea)
_segment--22-3-d-radius-66-mm.jpg?662f80ea)