Válečková trať pro podávání rozměrných a těžkých materiálů při řezání.
Optimum MSR 10 válečková trať
21 889 Kč
Válečková trať pro podávání rozměrných a těžkých materiálů při řezání.
Další informace
| Hmotnost | 79 kg |
|---|---|
| Max. nosnost | 700 kg |
| Pracovní délka | 3000 mm |
| Průměr válečků | 60 mm |
| Délka válečků | 360 mm |
| Max. pracovní šířka | 440 mm |
| Pracovní výška | 650-950mm |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | OPTIMUM® |
| Hmotnost | 79 kg |

_valeckova-trat-msr-10.jpg?662f80ea)


_segment--16-3-d-radius-48-mm.jpg?662f80ea)
_segment--18-2-5-d-radius-45-mm.jpg?662f80ea)
_segment--25-4-d-radius-100-mm.jpg?662f80ea)