Válečková trať pro podávání rozměrných a těžkých materiálů při řezání.
BOW Segment Ø 18 - 2,5 D / rádius 45 mm
2 650 Kč
OPTIMUM Nožový držák 20 x 100 typ D 3384304
3 376 KčOptimum MSR 4 válečková trať
7 248 Kč
Válečková trať pro podávání rozměrných a těžkých materiálů při řezání.
Další informace
| Hmotnost | 30 kg |
|---|---|
| Max. nosnost | 500 kg |
| Pracovní délka | 1000 mm |
| Pracovní výška | 650-950mm |
| Průměr válečků | 60 mm |
| Délka válečků | 360 mm |
| Max. pracovní šířka | 440 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | OPTIMUM® |
| Hmotnost | 30 kg |



_segment--18-3-d-radius-54-mm.jpg?662f80ea)
_segment--18-2-5-d-radius-45-mm.jpg?662f80ea)
