Válečková trať pro podávání rozměrných a těžkých materiálů při řezání.
BOW Segment Ø 18 - 2,5 D / rádius 45 mm
2 650 Kč
OPTIMUM Nožový držák 25 x 120 typ D 3384306
3 376 KčOptimum MSR 7 válečková trať
12 088 Kč
Válečková trať pro podávání rozměrných a těžkých materiálů při řezání.
Další informace
| Hmotnost | 58 kg |
|---|---|
| Max. nosnost | 700 kg |
| Pracovní délka | 2000 mm |
| Pracovní výška | 650-950mm |
| Průměr válečků | 60 mm |
| Délka válečků | 360 mm |
| Max. pracovní šířka | 440 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | OPTIMUM® |
| Hmotnost | 58 kg |

_segment--14-4-d-radius-56-mm.jpg?662f80ea)
_ohybacka-trubek-bow-sestava--vse.jpg?662f80ea)

_segment--25-2-5-d-radius-62-5-mm.jpg?662f80ea)