- Stabilní konstrukce
- Výškově přestavitelná
- Ocelové podávací válečky běžící v kuličkových ložiscích
Kotouč pro ON-25 umělý korund bílý 60 (100x50x20 - 99BA60K)
599 Kč
RUKO Sada záhlubníků do kovu HSS 6-dílná
1 220 KčOPTIMUM Válečková trať MSR 10 H
22 494 Kč
Stabilní konstrukce. Výškově přestavitelná. Ocelové podávací válečky běžící v kuličkových ložiscích
Další informace
| Hmotnost | 83 kg |
|---|---|
| Max. nosnost | 700 kg |
| Max. pracovní šířka | 440 mm |
| Pracovní výška | 660-1050mm |
| Pracovní délka | 3000 mm |
| Délka válečků | 360 mm |
| Průměr válečků | 60 mm |
| Značka | OPTIMUM® |
| Hmotnost | 83 kg |

_segment--14-3-d-radius-42-mm.jpg?662f80ea)


_segment--18-2-5-d-radius-45-mm.jpg?662f80ea)
