- Stabilní konstrukce
- Výškově přestavitelná
- Ocelové podávací válečky běžící v kuličkových ložiscích
OPTIMUM Válečková trať MSR 4 H
7 732 Kč
Stabilní konstrukce. Výškově přestavitelná. Ocelové podávací válečky běžící v kuličkových ložiscích
Další informace
| Hmotnost | 33 kg |
|---|---|
| Max. nosnost | 500 kg |
| Max. pracovní šířka | 440 mm |
| Pracovní výška | 660-1050mm |
| Pracovní délka | 1000 mm |
| Délka válečků | 360 mm |
| Průměr válečků | 60 mm |
| Značka | OPTIMUM® |
| Hmotnost | 33 kg |


_segment--20-4-d-radius-80-mm.jpg?662f80ea)
_segment--25-4-d-radius-100-mm.jpg?662f80ea)

_segment--22-3-d-radius-66-mm.jpg?662f80ea)