- Stabilní konstrukce
- Výškově přestavitelná
- Ocelové podávací válečky běžící v kuličkových ložiscích
OPTIMUM Válečková trať MSR 7 H
12 904 Kč
Stabilní konstrukce. Výškově přestavitelná. Ocelové podávací válečky běžící v kuličkových ložiscích
Další informace
| Hmotnost | 61 kg |
|---|---|
| Max. nosnost | 700 kg |
| Max. pracovní šířka | 440 mm |
| Pracovní výška | 660-1050mm |
| Pracovní délka | 2000 mm |
| Délka válečků | 360 mm |
| Průměr válečků | 60 mm |
| Značka | OPTIMUM® |
| Hmotnost | 61 kg |






