Sestava obsahuje otočný stůl s přírubou pro sklíčidlo průměr 100 mm, příslušenství pro nepřímé dělení a koník.
OPTIMUM Nožový držák 13 × 50 typ D 3384312
2 408 Kč
OPTIMUM 3-čelisťové sklíčidlo s centrickým upínáním Ø 160 mm 3442716
6 280 KčOtočný stůl Ø 100 mm + dělení + koník
12 088 Kč
Sestava obsahuje otočný stůl s přírubou pro sklíčidlo průměr 100 mm, příslušenství pro nepřímé dělení a koník.
Další informace
| Hmotnost | 11 kg |
|---|---|
| Velikost průchozího otvoru ve stole | MK2 |
| Převodový poměr | 72 : 1 |
| Jedno otočení ručního kolečka | 5°přestavení stolu |
| T-drážky | počet | 4 |
| T-drážky | velikost drážky | 8 mm |
| Výška hrotu | 78 mm |
| Průměr pracovního stolu | 100 mm |
| Rozměry (š × v × h) | 154×80×220mm |
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 11 kg |




_segment--16-2-5-d-radius-40-mm.jpg?662f80ea)
_segment--16-3-d-radius-48-mm.jpg?662f80ea)