- Plynulá regulace otáček talíře s pravým/levým chodem
- Nožní pedál pro start/stop
Extol Premium 8891893
450 Kč
Bezolejový odhlučněný kompresor ABAC Super Silent Line OS20P-1,5-50CM
11 951 KčOtočný stůl SDT 350 WM
32 295 Kč
Plynulá regulace otáček talíře s pravým/levým chodem Nožní pedál pro start/stop
Další informace
| Hmotnost | 38 kg |
|---|---|
| Úhel naklápění | 0° až +135° |
| Nosnost (vodorovně) | 350 kg |
| Nosnost (svisle) | 120 kg |
| Otočný talíř Ø | 330 mm |
| Otáčky | 0 – 5 ot/min |
| Pohon | elektromotor |
| Rozměry (š × v × h) | 410 × 475 × 470 mm |
| Příkon | 125 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | Schweißkraft® |
| Filtrovací příkon | 100 – 499 W |
| Hmotnost | 38 kg |








