Pilový kotouč s omezovačem třísky.
Holzkraft® Polyuretanová ohebná hadice ø 38 mm, délka 9 m
1 451 Kč
OPTIMUM Pásová pila na kov OPTIsaw OPTIMUM® SP 13 V
15 525 KčPilový kotouč Holzkraft® 250×30 mm/18z.
1 995 Kč
Pilový kotouč s omezovačem třísky.
Další informace
| Hmotnost | 5 kg |
|---|---|
| Počet zubů | 18 |
| Průměr upnutí pilového kotouče | 30 mm |
| Šířka řezu | 3,2 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 30 mm |
| Počet zubů pilového kotouče | 18z. |
| Značka | Holzkraft® |
| Hmotnost | 5 kg |
| Specifikace materiálu | Tvrdé dřevo |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Průměr pilového kotouče | 250 mm |
| Tloušťka pilového kotouče | 3,2 mm |
| Typ okružní pily | Stolní |
| Dle typu | Pilové kotouče |








