SK pilový kotouč určený pro:
- příčné řezání jednostranně podýhovaných materiálů, povrchově opracovaných desek z přírodního dřeva a materiálů na bázi dřeva.
- příčné řezání přírodního dřeva s vyššími požadavky na kvalitu řezu
Holzkraft® Polyuretanová ohebná hadice ø 38 mm, délka 9 m
1 451 Kč
OPTIMUM Pásová pila na kov OPTIsaw OPTIMUM® SP 13 V
15 525 Kč2 650 Kč
SK pilový kotouč určený pro: příčné řezání jednostranně podýhovaných materiálů, povrchově opracovaných desek z přírodního dřeva a materiálů na bázi dřeva. příčné řezání přírodního dřeva s vyššími požadavky na kvalitu řezu
SK pilový kotouč určený pro:
| Hmotnost | 5 kg |
|---|---|
| Počet zubů | 80 |
| Šířka řezu | 3 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 30 mm |
| Značka | Holzkraft® |
| Hmotnost | 5 kg |
| Specifikace materiálu | Tvrdé dřevo |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Počet zubů pilového kotouče | 80z. |
| Průměr pilového kotouče | 250 mm |
| Tloušťka pilového kotouče | 3,2 mm |
| Typ okružní pily | Stolní |
| Dle typu | Pilové kotouče |