Pilový kotouč Holzkraft® 700×30 mm/56z.
5 433 Kč
Další informace
| Hmotnost | 10 kg |
|---|---|
| Počet zubů | 56 |
| Průměr upnutí pilového kotouče | 30 mm |
| Šířka řezu | 3,2 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 30 mm |
| Značka | Holzkraft® |
| Hmotnost | 10 kg |
| Specifikace materiálu | Tvrdé dřevo |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Počet zubů pilového kotouče | 56z. |
| Tloušťka pilového kotouče | 3,2 mm |
| Průměr pilového kotouče | 700 mm |
| Typ okružní pily | Stolní |
| Dle typu | Pilové kotouče |

_pilovy-kotouc-holzkraft-700x30-mm-56z.jpg?662f80ea)







