Kvalitní pilový kotouč na ocel. Dodává se s ochranou ostří a je zabalen v kartónové krabici. Vhodný i pro ruční kotoučové pily na kov, např. Evolution EVO, Rage, Xtreme, apod.
Pilový kotouč Metallkraft® 230×25,4 mm/48z.
1 741 Kč
Kvalitní pilový kotouč na ocel. Dodává se s ochranou ostří a je zabalen v kartónové krabici. Vhodný i pro ruční kotoučové pily na kov, např. Evolution EVO, Rage, Xtreme, apod.
Další informace
| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Počet zubů | 48 |
| Průměr upnutí pilového kotouče | 25,4 mm |
| Šířka řezu | 2 mm |
| Otáčky | 2700ot/min |
| Záruka | 2 roky |
| Dle materiálu | Ocel |
| Tloušťka pilového kotouče | 2 mm |
| Počet zubů pilového kotouče | 48z. |
| Značka | Metallkraft® |
| Hmotnost | 0,5 kg |
| Specifikace materiálu | Kovové trubky a profily |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Průměr pilového kotouče | 230 mm |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 25,4 mm |
| Typ okružní pily | Stolní |
| Dle typu | Pilové kotouče |

_pilovy-kotouc-metallkraft-230x25-4-mm-48z.jpg?662f80ea)







