Kvalitní pilový kotouč na nerezové a jiné ušlechtilé oceli. Dodává se s ochranou ostří a je zabalen v kartónové krabici. Vhodný i pro ruční kotoučové pily na kov, např. Evolution EVO, Rage, Xtreme, apod.
Extol Premium 8878208 zakrývací plachta 200g/m² 4x6m
820 Kč
Pákové nůžky na plech Metallkraft® TBS 1050-10 T
27 091 KčPilový kotouč Metallkraft® 230×25,4 mm/60z.
2 068 Kč
Kvalitní pilový kotouč na nerezové a jiné ušlechtilé oceli. Dodává se s ochranou ostří a je zabalen v kartónové krabici. Vhodný i pro ruční kotoučové pily na kov, např. Evolution EVO, Rage, Xtreme, apod.
Další informace
| Hmotnost | 0,6 kg |
|---|---|
| Počet zubů | 60 |
| Průměr upnutí pilového kotouče | 25,4 mm |
| Šířka řezu | 1,8 mm |
| Otáčky | 2700ot/min |
| Záruka | 2 roky |
| Dle materiálu | Ocel |
| Tloušťka pilového kotouče | 1,8 mm |
| Počet zubů pilového kotouče | 60z. |
| Značka | Metallkraft® |
| Hmotnost | 0,6 kg |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Průměr pilového kotouče | 230 mm |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 25,4 mm |
| Specifikace materiálu | Nerezová ocel |
| Typ okružní pily | Stolní |
| Dle typu | Pilové kotouče |

_pilovy-kotouc-metallkraft-230x25-4-mm-60z.jpg?662f80ea)







