Pilový kotouč pro MKS 250/255 N.
Pilový kotouč Metallkraft® 250×32 mm/128z.
2 419 Kč
Pilový kotouč pro MKS 250/255 N.
Další informace
| Hmotnost | 0,76 kg |
|---|---|
| Průměr upnutí pilového kotouče | 32 mm |
| Šířka řezu | 2 mm |
| Počet zubů | 128 |
| Rozteč zubů | 6 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Dle materiálu | Ocel |
| Tloušťka pilového kotouče | 2 mm |
| Značka | Metallkraft® |
| Hmotnost | 0,76 kg |
| Specifikace materiálu | Kovové trubky a profily |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Průměr pilového kotouče | 250 mm |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 32 mm |
| Počet zubů pilového kotouče | 128z. |
| Typ okružní pily | Stolní |
| Dle typu | Pilové kotouče |

_pilovy-kotouc-metallkraft-250x32-mm-128z.jpg?662f80ea)







