Další informace
| Hmotnost | 2,3 kg |
|---|---|
| Počet zubů | 60 |
| Průměr upnutí pilového kotouče | 25,4 mm |
| Šířka řezu | 2,4 mm |
| Otáčky | 1600ot/min |
| Záruka | 2 roky |
| Dle materiálu | Ocel |
| Tloušťka pilového kotouče | 2,4 mm |
| Počet zubů pilového kotouče | 60z. |
| Značka | Metallkraft® |
| Hmotnost | 2,3 kg |
| Specifikace materiálu | Kovové trubky a profily |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Průměr pilového kotouče | 305 mm |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 25,4 mm |
| Typ okružní pily | Stolní |
| Dle typu | Pilové kotouče |

_pilovy-kotouc-metallkraft-305x25-4-mm-60z.jpg?662f80ea)
_pilovy-kotouc-metallkraft-305x25-4-mm-60z.jpg?662f80ea)







