Pilový kotouč pro pily MKS 315 N / MKS 315 R / MKS 316 R / MKS 315 V / MKS 316 V.
Pilový kotouč Metallkraft® 315×32 mm/160z.
4 223 Kč
Pilový kotouč pro pily MKS 315 N / MKS 315 R / MKS 316 R / MKS 315 V / MKS 316 V.
Další informace
| Hmotnost | 1,44 kg |
|---|---|
| Průměr upnutí pilového kotouče | 32 mm |
| Šířka řezu | 2,5 mm |
| Počet zubů | 160 |
| Rozteč zubů | 6 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Dle materiálu | Ocel |
| Značka | Metallkraft® |
| Hmotnost | 1,44 kg |
| Specifikace materiálu | Kovové trubky a profily |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Průměr pilového kotouče | 315 mm |
| Tloušťka pilového kotouče | 2,5 mm |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 32 mm |
| Počet zubů pilového kotouče | 160z. |
| Typ okružní pily | Stolní |
| Dle typu | Pilové kotouče |

_pilovy-kotouc-metallkraft-315x32-mm-160z.jpg?662f80ea)







