Pilový kotouč pro okružní pily MKS 350 / MKS 351 / MKS 350 V.
Pilový kotouč Metallkraft® 350×32 mm/280z.
4 828 Kč
Pilový kotouč pro okružní pily MKS 350 / MKS 351 / MKS 350 V.
Další informace
| Hmotnost | 1,82 kg |
|---|---|
| Průměr upnutí pilového kotouče | 32 mm |
| Šířka řezu | 2,5 mm |
| Počet zubů | 280 |
| Rozteč zubů | 4 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Dle materiálu | Ocel |
| Značka | Metallkraft® |
| Hmotnost | 1,82 kg |
| Specifikace materiálu | Kovové trubky a profily |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Průměr pilového kotouče | 350 mm |
| Tloušťka pilového kotouče | 2,5 mm |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 32 mm |
| Počet zubů pilového kotouče | 280z. |
| Typ okružní pily | Stolní |
| Dle typu | Pilové kotouče |

_pilovy-kotouc-metallkraft-350x32-mm-280z.jpg?662f80ea)







