Pilový kotouč pro pily LMS 400 / LMS 400 H.
Pilový kotouč Metallkraft® 400×32 mm/96z.
6 401 Kč
Pilový kotouč pro pily LMS 400 / LMS 400 H.
Další informace
| Hmotnost | 3,4 kg |
|---|---|
| Průměr upnutí pilového kotouče | 32 mm |
| Šířka řezu | 4 mm |
| Počet zubů | 96 |
| Záruka | 2 roky |
| Dle materiálu | Ocel |
| Značka | Metallkraft® |
| Hmotnost | 3,4 kg |
| Specifikace materiálu | Kovové trubky a profily |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Počet zubů pilového kotouče | 96z. |
| Průměr pilového kotouče | 400 mm |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 32 mm |
| Tloušťka pilového kotouče | 4 mm |
| Typ okružní pily | Stolní |
| Dle typu | Pilové kotouče |

_pilovy-kotouc-metallkraft-400x32-mm-96z.jpg?662f80ea)







