Řada kvalitních univerzálních pilových kotoučů s SK plátky na podélné a příčné řezy masivních dřev, dřevotřískových a tvrdých dřevovláknitých desek. Široký výběr kotoučů s různými průměry upínacího otvoru pro všechny běžné typy pil na trhu
RICHMANN Mačeta 600mm s pouzdrem
148 Kč
EXTOL PREMIUM Papíry brusné delta, bal. 20ks, 93mm, P40, 6 otvorů, uchycení: suchý zip
49 KčPilový kotouč s SK plátky EXTOL PREMIUM 210×2,2×30 mm/48z.
495 Kč
Řada kvalitních univerzálních pilových kotoučů s SK plátky na podélné a příčné řezy masivních dřev, dřevotřískových a tvrdých dřevovláknitých desek. Široký výběr kotoučů s různými průměry upínacího otvoru pro všechny běžné typy pil na trhu
Další informace
| Hmotnost | 0,728 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | O 210×3,0x25,4mm, 48T |
| Doplňující parametr | tloušťka těla kotouče 2,2mm, max.ot. 7000/min. |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 30 mm |
| Tloušťka pilového kotouče | 2,2 mm |
| Počet zubů pilového kotouče | 48z. |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,728 kg |
| Specifikace materiálu | Tvrdé dřevo |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Průměr pilového kotouče | 210 mm |
| Typ okružní pily | Stolní |
| Dle typu | Pilové kotouče |









