Další informace
| Hmotnost | 0,7 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Typ příslušenství | Pokosové pily |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 30 mm |
| Tloušťka pilového kotouče | 2,4 mm |
| Počet zubů pilového kotouče | 24z. |
| Značka | Scheppach |
| Hmotnost | 0,7 kg |
| Specifikace materiálu | Tvrdé dřevo |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Průměr pilového kotouče | 250 mm |
| Typ okružní pily | Stolní |
| Dle typu | Pilové kotouče |

_pilovy-kotouc-scheppach-250x30-mm-24z.jpg?662f80ea)







