Další informace
| Hmotnost | 0,141 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | HCS, BIM |
| Doplňující parametr | použití: 3 plátky vhodné na řezání různých typů dřeva, materiálu na bázi dřeva a plastů |
| Max. prořez materiálem | 190 mm |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,141 kg |
| Dle materiálu | Syntetické materiály |
| Specifikace materiálu | Kovové trubky a profily |
| Sada | ANO |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Ocasky |
| Dle typu | Sady pilových plátků do ocasky |










