Pro řezání dřevotřísky, tvrdého dřeva, překližky, dýhy, plastu.
Typ řezu: čistý řez
Diamantový segmentový kotouč na suché řezání EXTOL PREMIUM ø 180x22,2 mm
350 Kč
Extol Premium 8864000 CC 120
839 KčPlátky do přímočaré pily (5ks) EXTOL PREMIUM HCS 8805001
143 Kč
Pro řezání dřevotřísky, tvrdého dřeva, překližky, dýhy, plastu. Typ řezu: čistý řez
Další informace
| Hmotnost | 0,043 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | HCS |
| Technické parametry | 75×2,5mm |
| Info | tloušťka 1,2mm, prořez 3-30mm, broušené zuby |
| Způsob upnutí | Stopka "T" |
| Max. prořez materiálem | 30 mm |
| Typ řezu | Čistý řez |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,043 kg |
| Dle materiálu | Syntetické materiály |
| Specifikace materiálu | Překližka |
| Sada | ANO |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Přímočaré |
| Dle typu | Sady plátků do přímočaré pily |









