Pro řezání dřevotřísky, tvrdého dřeva, překližky, dýhy, stavebního dřeva.
Typ řezu: rychlý hrubý řez
Diamantový segmentový kotouč na suché řezání EXTOL PREMIUM ø 180x22,2 mm
350 Kč
Extol Premium 8864000 CC 120
839 KčPlátky do přímočaré pily (5ks) EXTOL PREMIUM HCS 8805512
183 Kč
Pro řezání dřevotřísky, tvrdého dřeva, překližky, dýhy, stavebního dřeva. Typ řezu: rychlý hrubý řez
Další informace
| Hmotnost | 0,063 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | HCS |
| Technické parametry | 126×4,0mm |
| Info | tloušťka 1,2mm, prořez 5-100mm, broušené zuby |
| Způsob upnutí | Stopka "U" |
| Max. prořez materiálem | 100 mm |
| Typ řezu | Rychlý řez |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,063 kg |
| Dle materiálu | Syntetické materiály |
| Specifikace materiálu | Překližka |
| Sada | ANO |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Přímočaré |
| Dle typu | Sady plátků do přímočaré pily |









