- Pro řezání kovů-ocel, nerez, pozink, hliník, měď, mosaz a další
- Komplet s hořákem
- Bez kompresoru
- Vysokofrekvenční bezkontaktní zapalování
- Hořák 6m
- Zemnící kabel
Strojní zvedák MH 20
17 654 Kč
Hlavice prodloužená 1/2" 8mm Dostupné varianty: Prodloužená šestihranná hlavice 1/2" HONITON 9 mm
98 Kč64 579 Kč
Zařízení pro snadné dělení elektricky vodivých materiálů plazmovým obloukem s vysokofrekvenčním (HF) zapalováním pilotního oblouku. Zařízení vyniká nízkou hmotností, malými rozměry a vysokou stabilitou řezacího proudu. Stroj je vybaven redukčním ventilem a manometrem pro snadnou…
| Hmotnost | 30 kg |
|---|---|
| Napětí naprázdno | 480 V |
| Rozsah regulace | 20 – 90 A |
| Rozměry | 505 x 250 x 430 mm |
| Zatěžovatel | 90 (40%) A |
| Příkon max. | 12 kW |
| Max.tloušťka děl.mater. | 30 mm |
| Spotřeba vzduchu | 200 l/min |
| Tlak vzduchu | 4 – 5 bar |
| Záruka | 2 roky |
| Příkon | 12 000 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | TELWIN |
| Filtrovací příkon | 10 000 – 14 999 W |
| Hmotnost | 30 kg |