Další informace
| Hmotnost | 0,832 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | 400x18mm, šířka ostří 50mm |
| Dle materiálu | Kámen |
| Mechanismus upnutí | SDS MAX |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,832 kg |
| Dle činnosti | Sekání/Bourání |
| Dle typu | Sekáče |
| Typ upnutí | SDS MAX |
| Typ sekáčů | Dlouhé |










