- Kompozitové provedení s ergonomickým plastovým držadlem chránícím před vibracemi
- Kompaktní a příruční pro práce na obtížně přístupných místech
- Univerzálně použitelná k broušení rovinných i klenutých ploch
Brýle ochranné čiré, univerzální velikost, zorník třídy F s ochranou proti oděru, EXTOL CRAFT
53 Kč
Riwall PRO Mycí kartáč
189 KčPneumatická excentrická bruska Aircraft® ESS 150 Komposit PRO
5 379 Kč
Kompozitové provedení s ergonomickým plastovým držadlem chránícím před vibracemi Kompaktní a příruční pro práce na obtížně přístupných místech Univerzálně použitelná k broušení rovinných i klenutých ploch
Další informace
| Hmotnost | 0,9 kg |
|---|---|
| Spotřeba vzduchu | 350 l/min |
| Max. výška zdvihu | 5 mm |
| Průměr brusného kotouče | 150 mm |
| Otáčky | 10000ot/min |
| Max. provozní tlak | 6,3 bar |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Aircraft® |
| Typ brusky | Excentrické |
| Hmotnost | 0,9 kg |

_pneumaticka-excentricka-bruska-aircraft-ess-150-komposit-pro.jpg?662f80ea)





