Pneumatická excentrická bruska je určena pro broušení dřeva, kovů, plastů, spárovací a emailové hmoty a také k leštění. Součástí brusky je výstup pro připojení externího odsávání prachu a regulátor otáček. Nosič brusného kotouče je vybaven suchým zipem, který umožňuje rychlou beznástrojovou výměnu brusného papíru.
Aircraft® 2102247 Odvzdušňovací ventil pro tlakové maznice
301 Kč
popruh na zavazadla TSA s trojmístným kódem, 2mx5cm, EXTOL PREMIUM 8857312
235 KčPneumatická excentrická bruska FORTUM 4795038
2 399 Kč
Pneumatická excentrická bruska je určena pro broušení dřeva, kovů, plastů, spárovací a emailové hmoty a také k leštění. Součástí brusky je výstup pro připojení externího odsávání prachu a regulátor otáček. Nosič brusného kotouče je vybaven…
Další informace
| Hmotnost | 0,8 kg |
|---|---|
| Průměr vsuvky | 1/4 |
| Průměr kotouče | 150mm |
| Max. pracovní tlak | 6bar (0,6MPa) |
| Spotřeba vzduchu | 226l/min |
| Excentricita | 5mm |
| Otáčky bez zatížení | 10000/min |
| Značka | FORTUM |
| Typ brusky | Excentrické |
| Hmotnost | 0,8 kg |










