- Pro leštící a polírovací práce
- Přídavné držadlo pro praváky i leváky
- Brusný talíř na suchý zip
Stojany pod nápravu Unicraft® UB 6000 (2 ks)
2 201 Kč
Prodloužení 1/2" 75mm special Dostupné varianty: Výkyvné prodloužení 1/2" HONITON 125 mm
123 KčPneumatická leštička Aircraft® PS 7″
5 692 Kč
Pro leštící a polírovací práce Přídavné držadlo pro praváky i leváky Brusný talíř na suchý zip
Další informace
| Hmotnost | 2,2 kg |
|---|---|
| Spotřeba vzduchu | 400 l/min |
| Průměr brusného kotouče | 178 mm |
| Upnutí | Závit M 14 |
| Otáčky | 2800ot/min |
| Max. provozní tlak | 6,3 bar |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 2,2 kg |








