K broušení, leštění a frézování modelů, nářadí a přípravků. Upínací průměr nástrojů: 3 mm
EXTOL PREMIUM RP 120 D Nafukovací pistole s manometrem digitální
595 Kč
Holzstar SB 1 5900008
1 003 KčPneumatická přímá bruska Aircraft® PSS PRO
1 076 Kč
K broušení, leštění a frézování modelů, nářadí a přípravků. Upínací průměr nástrojů: 3 mm
Další informace
| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Spotřeba vzduchu | 170 l/min |
| Upnutí | 3 mm |
| Otáčky | 56000ot/min |
| Max. provozní tlak | 6,3 bar |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Aircraft® |
| Typ brusky | Přímé |
| Hmotnost | 0,2 kg |








