- Pro broušení, odjehlování, frézování a gravírování
- Nízká hmotnost a kompaktní design
- Ergonomicky tvarovaná rukojeť tlumící vibrace
- Plynulá regulace rychlosti
- Výstup odpadního vzduchu na zadní části, aby se zabránilo víření prachu
Ulamovací nůž 18 mm EXTOL CRAFT
41 Kč
Štípací pákové kleště CrMoV EXTOL PREMIUM Dostupné varianty: Štípací pákové kleště CrMoV EXTOL PREMIUM 750 mm/30"
990 KčPneumatická přímá bruska Aircraft® ST VS PRO
2 650 Kč
Pro broušení, odjehlování, frézování a gravírování. Nízká hmotnost a kompaktní design. Ergonomicky tvarovaná rukojeť tlumící vibrace. Plynulá regulace rychlosti. Výstup odpadního vzduchu na zadní části, aby se zabránilo víření prachu
Další informace
| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
| Spotřeba vzduchu | 120 l/min |
| Otáčky | 25000ot/min |
| Značka | Aircraft® |
| Typ brusky | Přímé |
| Hmotnost | 0,5 kg |
| Průměr upnutí nástroje (kleština) | 3 a 6 mm |
| Rozměry (š × v × h) | 176×70×43mm |








