Pneumatická přímá bruska je určena k jemnému broušení, odhrotování, frézování a gravírování. Nářadí umožňuje výměnu a montáž upínacích kleštin pro uchycení nástrojů s průměrem stopky 6 nebo 3 mm.
Pneumatická přímá bruska EXTOL PREMIUM GD 170
499 Kč
Pneumatická přímá bruska je určena k jemnému broušení, odhrotování, frézování a gravírování. Nářadí umožňuje výměnu a montáž upínacích kleštin pro uchycení nástrojů s průměrem stopky 6 nebo 3 mm.
Další informace
| Hmotnost | 0,57 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Max. pracovní tlak | 6,3bar (0,63MPa) |
| Otáčky bez zatížení | 22000/min |
| Průměr vsuvky | 1/4 |
| Délka | 170mm |
| Spotřeba vzduchu | 113l/min |
| Průměr stopky | 6 nebo 3mm |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Typ brusky | Přímé |
| Hmotnost | 0,57 kg |









