Pneumatická přímá bruska je určena k náročné práci při broušení svarů a špatně přístupných míst, ale také k jemnému broušení, odhrotování, frézování a gravírování. Nářadí umožňuje vy´měnu a montáž upínacích kleštin pro uchycení nástrojů s průměrem stopky 6 nebo 3mm.
Cleancraft® SANI filtr pro wetCAT 262 / 362, včetně koše
1 947 Kč
Momentový klíč 1/4" 5-25 Nm HONITON
2 410 KčPneumatická přímá bruska FORTUM 4795030
699 Kč
Pneumatická přímá bruska je určena k náročné práci při broušení svarů a špatně přístupných míst, ale také k jemnému broušení, odhrotování, frézování a gravírování. Nářadí umožňuje vy´měnu a montáž upínacích kleštin pro uchycení nástrojů s…
Další informace
| Hmotnost | 0,39 kg |
|---|---|
| Max. pracovní tlak | 6,3bar (0,63MPa) |
| Průměr vsuvky | 1/4 |
| Délka | 170mm |
| Průměr stopky | 6 nebo 3mm |
| Spotřeba vzduchu | 120l/min |
| Otáčky bez zatížení | 25000/min |
| Značka | FORTUM |
| Typ brusky | Přímé |
| Hmotnost | 0,39 kg |










