Pneumatická přímá bruska je určena k náročné práci při broušení svarů a špatně přístupných míst, ale také k jemnému broušení, odhrotování, frézování a gravírování. Krátké tělo brusky padne do ruky a pomáhá při práci v omezených prostorech. Hlava s kleštinou je otočené o 90°, což umožňuje výrazné zpříjemnění a zjednodušení práce v některých polohách, kdy můžete držet brusku v přirozené vodorovné poloze a nemusíte ji držet vertikálně. Nářadí umožňuje výměnu a montáž upínacích kleštin pro uchycení nástrojů s průměrem stopky 6 nebo 3mm.
Pneumatická úhlová bruska FORTUM 4795036
899 Kč
Pneumatická přímá bruska je určena k náročné práci při broušení svarů a špatně přístupných míst, ale také k jemnému broušení, odhrotování, frézování a gravírování. Krátké tělo brusky padne do ruky a pomáhá při práci v…
Další informace
| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Spotřeba vzduchu | 127l/min |
| Max. pracovní tlak | 6,3bar (0,63MPa) |
| Průměr vsuvky | 1/4 |
| Délka | 170mm |
| Průměr stopky | 6 nebo 3mm |
| Otáčky bez zatížení | 25000/min |
| Příslušenství | kleština 6 a 3mm |
| Značka | FORTUM |
| Typ brusky | Úhlové |
| Hmotnost | 0,5 kg |













