Pneumatické sekací kladivo je určeno pro práce se stavebními materiály (tvorba záseků, prostupů, drážek ve zdivu, odsekávání dlažby apod.). Sekací kladivo umožňuje používat sekáče s šestihrannou nebo s válcovou stopkou.
EXTOL CRAFT 417230A
230 Kč
Brýle ochranné přímo větrané, univerzální velikost, čirý, polykarbonátový plochý zorník třídy F, EXTOL CRAFT
52 KčPneumatické sekací kladivo EXTOL PREMIUM HA 190
579 Kč
Pneumatické sekací kladivo je určeno pro práce se stavebními materiály (tvorba záseků, prostupů, drážek ve zdivu, odsekávání dlažby apod. ). Sekací kladivo umožňuje používat sekáče s šestihrannou nebo s válcovou stopkou.
Další informace
| Hmotnost | 1,3 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Max. pracovní tlak | 6,3bar (0,63MPa) |
| Průměr stopky | 10mm (3/8) |
| Průměr vsuvky | 1/4 |
| Spotřeba vzduchu | 136l/min |
| Stopka sekáčů | šestihran nebo kruh |
| Počet úderů | 3500/min |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 1,3 kg |








