- Gumová ochrana hlavy chrání pracovní prostor před poškrábáním
- Ergonomicky tvarovaná rukojeť z plastu: protiskluzná, chrání před vibracemi a chladem
- Jednoduchá změna směru utahování přepínačem na hlavě utahováku
- Plynulé nastavení utahovacího momentu na rukojeti
- Výstup odpadního vzduchu na zadní straně brusky, aby se zabránilo víření prachu
Ulamovací nůž 18 mm EXTOL CRAFT Auto-lock
36 Kč
Štípací pákové kleště CrMoV EXTOL PREMIUM Dostupné varianty: Štípací pákové kleště CrMoV EXTOL PREMIUM 600 mm/24"
770 KčPneumatický ráčnový utahovák 1/2″ Aircraft® RS VT PRO
2 632 Kč
Gumová ochrana hlavy chrání pracovní prostor před poškrábáním Ergonomicky tvarovaná rukojeť z plastu: protiskluzná, chrání před vibracemi a chladem Jednoduchá změna směru utahování přepínačem na hlavě utahováku Plynulé nastavení utahovacího momentu na rukojeti Výstup odpadního…
Další informace
| Hmotnost | 1,2 kg |
|---|---|
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
| Spotřeba vzduchu | 124 l/min |
| Utahovací moment - pravý | 14 – 68 Nm |
| Utahovací moment - levý | 14 – 68 Nm |
| Upnutí | 1/2 |
| Otáčky | 150ot/min |
| Rozměry (š × v × h) | 256×56×48mm |
| Záruka | 2 roky |
| Max. utahovací moment | 68 Nm |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 1,2 kg |







