- Malý příruční utahovák určený pro práce na těžko přístupných místech
- Změna směru utahování přepínačem na hlavě utahováku
- Pogumovaná hlava chrání pracovní prostor před poškrábáním
Michelin 8 m sada na čištění odpadu a potrubí (MPX16E, MPX19EH, MPX19EHDS, MPX25EHDSP, MPX22EHX, MPX160C, MPX160CK)
1 199 Kč
Elektrický lanový kladkostroj Unicraft® MES 600-2 H
4 223 KčPneumatický ráčnový utahovák 1/4″ Aircraft® RS VT PRO
2 420 Kč
Malý příruční utahovák určený pro práce na těžko přístupných místech Změna směru utahování přepínačem na hlavě utahováku Pogumovaná hlava chrání pracovní prostor před poškrábáním
Další informace
| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
| Spotřeba vzduchu | 122 l/min |
| Upnutí | 1/4 |
| Záruka | 2 roky |
| Příkon | 110 W |
| Max. utahovací moment | 41 Nm |
| Značka | Aircraft® |
| Filtrovací příkon | 100 – 499 W |
| Hmotnost | 0,5 kg |








