- Ovládání jednou rukou
- Kompozitní materiál: lehký, izolace proti chladu
- Velmi krátké provedení – délka 98 mm
Ulamovací nůž 18 mm EXTOL CRAFT Auto-lock
36 Kč
Štípací pákové kleště CrMoV EXTOL PREMIUM Dostupné varianty: Štípací pákové kleště CrMoV EXTOL PREMIUM 600 mm/24"
770 KčPneumatický rázový utahovák 1/2″ Aircraft® ISS Super MINI
4 745 Kč
Ovládání jednou rukou Kompozitní materiál: lehký, izolace proti chladu Velmi krátké provedení – délka 98 mm
Další informace
| Hmotnost | 1,1 kg |
|---|---|
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
| Přípojka vzduchu | 1/4 |
| Spotřeba vzduchu (průměrná) | max. 590 l/min / průměrná 209 l/min |
| Utahovací moment - pravý | 228 / 313 / 372 Nm |
| Utahovací moment - levý | 230 / 330 / 400 Nm |
| Upnutí | 1/2 |
| Rozměry (š × v × h) | 98×177×63mm |
| Záruka | 2 roky |
| Max. utahovací moment | 678 Nm |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 1,1 kg |









