- Jednoduché nastavení směru otáčení na hlavici
- Regulace utahovacího momentu na rukojeti
- Pogumovaná, ergonomicky tvarovaná rukojeť izolujícími proti chladu a tlumící vibrace
- Nízká hmotnost a kompaktní tvar
- Odvedení odpadního vzduchu držadlem zamezuje víření prachu
- Pogumovaná ráčnová hlava chrání obrobek před poškozením
Ulamovací nůž 18 mm EXTOL CRAFT Auto-lock
36 Kč
Štípací pákové kleště CrMoV EXTOL PREMIUM Dostupné varianty: Štípací pákové kleště CrMoV EXTOL PREMIUM 600 mm/24"
770 KčPneumatický rázový utahovák 1/2″ Aircraft® SRS HT PRO
3 900 Kč
Jednoduché nastavení směru otáčení na hlavici Regulace utahovacího momentu na rukojeti Pogumovaná, ergonomicky tvarovaná rukojeť izolujícími proti chladu a tlumící vibrace Nízká hmotnost a kompaktní tvar Odvedení odpadního vzduchu držadlem zamezuje víření prachu Pogumovaná ráčnová hlava…
Další informace
| Hmotnost | 1,28 kg |
|---|---|
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
| Spotřeba vzduchu | 90 l/min |
| Upnutí | 1/2 |
| Otáčky | 600ot/min |
| Rozměry (š × v × h) | 280×56×46mm |
| Záruka | 2 roky |
| Max. utahovací moment | 122 Nm |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 1,28 kg |








