nastavení stupňů momentu:
- 1. 814 Nm
- 2. 1085 Nm
- 3. 1356 Nm
Pneumatická přímá bruska PROMA PPB-200K
2 097 Kč
Adaptér na bity pro ráčnový klíč 10mm x BIT 1/4
89 Kč4 770 Kč
nastavení stupňů momentu: 1. 814 Nm 2. 1085 Nm 3. 1356 Nm
nastavení stupňů momentu:
| Hmotnost | 2 kg |
|---|---|
| Spotřeba vzduchu | 153L/min |
| Pracovní tlak | 6,2bar |
| Volnoběžné otáčky | 10000/min |
| Max. velikost šroubu | M16 |
| Přívod vzduchu | 1/4” |
| Záruka | 2 roky |
| Max. utahovací moment | 1 356 Nm |
| Značka | HONITON |
| Hmotnost | 2 kg |