- Vhodné zejména pro nákladní automobily, dopravce, automobilové dílny, autobusové dopravce
- S připojovacím závitem pro stlačený vzduch 1/2″
PROMA Trubka plastová pro průmyslové vysavače (2ks)
139 Kč
Pneumatická úhlová bruska Aircraft® WST VS PRO
2 420 KčPneumatický rázový utahovák 1″ Aircraft® ISS PRO
14 891 Kč
Vhodné zejména pro nákladní automobily, dopravce, automobilové dílny, autobusové dopravce S připojovacím závitem pro stlačený vzduch 1/2″
Další informace
| Hmotnost | 6,5 kg |
|---|---|
| Pracovní tlak | 6,3 bar |
| Přípojka vzduchu | 1/2 |
| Spotřeba vzduchu (průměrná) | 411 l/min |
| Utahovací moment - pravý | 1460/1870/2060 Nm |
| Utahovací moment - levý | 1420/1830/2100 Nm |
| Upnutí | 1 |
| Rozměry (š × v × h) | 324×175×116mm |
| Hladina akustického tlaku LPA | 96 dB(A) |
| Záruka | 2 roky |
| Max. utahovací moment | 2 441 Nm |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 6,5 kg |









