- Tři stupně nastavení utahovacího momentu
- Nízká hmotnost a kompaktní konstrukce při maximálním výkonu
- Držadlo s izolací proti chladu a vibracím
- Odvedení odpadního vzduchu držadlem zamezuje víření prachu
PROMA Trubka plastová pro průmyslové vysavače (2ks)
139 Kč
Pneumatická úhlová bruska Aircraft® WST VS PRO
2 420 KčPneumatický rázový utahovák 3/4″ Aircraft® ISS-C Compact PRO
3 618 Kč
Tři stupně nastavení utahovacího momentu Nízká hmotnost a kompaktní konstrukce při maximálním výkonu Držadlo s izolací proti chladu a vibracím Odvedení odpadního vzduchu držadlem zamezuje víření prachu
Další informace
| Hmotnost | 1,2 kg |
|---|---|
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
| Spotřeba vzduchu (průměrná) | 128 l/min |
| Utahovací moment - pravý | 200 / 360 / 500 Nm |
| Utahovací moment - levý | 200 / 350 / 500 Nm |
| Otáčky | 11000ot/min |
| Upnutí | 1/2 |
| Přípojka vzduchu | 1/4 |
| Hladina akustického tlaku LPA | 82,5 dB(A) |
| Rozměry (š × v × h) | 153×192×56mm |
| Záruka | 2 roky |
| Max. utahovací moment | 624 Nm |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 1,2 kg |










