- Tři stupně nastavení utahovacího momentu
- Nízká hmotnost a kompaktní konstrukce při maximálním výkonu
- Držadlo s izolací proti chladu a vibracím
- Odvedení odpadního vzduchu držadlem zamezuje víření prachu
PROMA Trubka plastová pro průmyslové vysavače (2ks)
139 Kč
Pneumatická úhlová bruska Aircraft® WST VS PRO
2 420 KčPneumatický rázový utahovák 3/4″ Aircraft® ISS-C PRO
8 550 Kč
Tři stupně nastavení utahovacího momentu Nízká hmotnost a kompaktní konstrukce při maximálním výkonu Držadlo s izolací proti chladu a vibracím Odvedení odpadního vzduchu držadlem zamezuje víření prachu
Další informace
| Hmotnost | 3,4 kg |
|---|---|
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
| Spotřeba vzduchu (průměrná) | 393 l/min |
| Utahovací moment - pravý | 810 / 1230 / 1620 Nm |
| Utahovací moment - levý | 800 / 1200 / 1600 Nm |
| Otáčky | 5500ot/min |
| Upnutí | 3/4 |
| Přípojka vzduchu | 3/8 |
| Hladina akustického tlaku LPA | 92,5 dB(A) |
| Rozměry (š × v × h) | 215×232×87mm |
| Záruka | 2 roky |
| Max. utahovací moment | 2 034 Nm |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 3,4 kg |










