- Technologie Twin Turbo: vysoký točivý moment navzdory kompaktní konstrukci a nízké hmotnosti
- Výkonný dvojitý kladívkový příklep
- Inovativní vzduchový motor s osmi lamelami – o 25 procent vyšší síla příklepu zajišťuje maximální točivý moment
- Kompozitní pouzdro z nárazuvzdorného plastu
- Držadlo izoluje proti vibracím a chladu
- Odvedení odpadního vzduchu držadlem zamezuje víření prachu
- Volič směru lze ovládat jednou rukou
- Včetně přídavného madla
Instalatéřské SIKO kleště KNIPEX Cobra Dostupné varianty: Instalatéřské SIKO kleště KNIPEX Cobra 400 mm
1 864 Kč
Závitová spojka (mosaz) 3/4" AG, trubka 18 mm Aircraft 2150011
253 KčPneumatický rázový utahovák 3/4″ Aircraft® ISS-TT Composite
18 061 Kč
Technologie Twin Turbo: vysoký točivý moment navzdory kompaktní konstrukci a nízké hmotnosti Výkonný dvojitý kladívkový příklep Inovativní vzduchový motor s osmi lamelami – o 25 procent vyšší síla příklepu zajišťuje maximální točivý moment Kompozitní…
Další informace
| Hmotnost | 4,6 kg |
|---|---|
| Pracovní tlak | 6,3 bar |
| Přípojka vzduchu | 1/4 |
| Spotřeba vzduchu (průměrná) | 235 l/min |
| Utahovací moment - pravý | 1900 Nm |
| Utahovací moment - levý | 2170 Nm |
| Upnutí | 3/4 |
| Otáčky | 8300ot/min |
| Rozměry (š × v × h) | 213×225×119mm |
| Hladina akustického tlaku LPA | 96,7 dB(A) |
| Max. utahovací moment | 4 100 Nm |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 4,6 kg |






