Nastavení stupňů momentu:
- 1. 814 Nm
- 2. 1085 Nm
- 3. 1630 Nm
Pneumatická přímá bruska PROMA PPB-200K
2 097 Kč
Adaptér na bity pro ráčnový klíč 10mm x BIT 1/4
89 Kč9 050 Kč
Nastavení stupňů momentu: 1. 814 Nm 2. 1085 Nm 3. 1630 Nm
Nastavení stupňů momentu:
| Hmotnost | 3,6 kg |
|---|---|
| Spotřeba vzduchu | 198L/min |
| Pracovní tlak | 6,3bar |
| Volnoběžné otáčky | 5500/min |
| Maximální velikost šroubu | M16 |
| Přívod vzduchu | 1/4” |
| Záruka | 2 roky |
| Max. utahovací moment | 1 630 Nm |
| Značka | HONITON |
| Hmotnost | 3,6 kg |