- Ideální pro těžko dostupná místa, díky velmi kompaktní konstrukci
- Snadné nastavení utahovacího momentu a směru otáčení jednou rukou
- Pogumovaná, ergonomicky tvarovaná rukojeť – protiskluzová, izoluje proti chladu a tlumí vibrace
PROMA Trubka plastová pro průmyslové vysavače (2ks)
139 Kč
Pneumatická úhlová bruska Aircraft® WST VS PRO
2 420 KčPneumatický úhlový utahovák 1/2″ Aircraft® WSS HT PRO
4 745 Kč
Ideální pro těžko dostupná místa, díky velmi kompaktní konstrukci Snadné nastavení utahovacího momentu a směru otáčení jednou rukou Pogumovaná, ergonomicky tvarovaná rukojeť – protiskluzová, izoluje proti chladu a tlumí vibrace
Další informace
| Hmotnost | 1,2 kg |
|---|---|
| Pracovní tlak | 6,3 bar |
| Přípojka vzduchu | 1/4 |
| Spotřeba vzduchu (průměrná) | 129 l/min |
| Utahovací moment - pravý | 231 / 259 / 278 Nm |
| Utahovací moment - levý | 285 Nm |
| Upnutí | 1/2 |
| Rozměry (š × v × h) | 60×237×88mm |
| Záruka | 2 roky |
| Max. utahovací moment | 325 Nm |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 1,2 kg |









