Pneumatická přímá bruska je určena k náročné práci při broušení svarů a špatně přístupných míst, ale také k jemnému broušení, odhrotování, frézování a gravírování. Prodloužené tělo brusky umožňuje práci hluboko uvnitř úzkých dutin nebo trubek. Nářadí umožňuje výměnu a montáž upínacích kleštin pro uchycení nástrojů s průměrem stopky 6 nebo 3mm.
Prodloužená pneumatická přímá bruska FORTUM 4795031
899 Kč
Pneumatická přímá bruska je určena k náročné práci při broušení svarů a špatně přístupných míst, ale také k jemnému broušení, odhrotování, frézování a gravírování. Prodloužené tělo brusky umožňuje práci hluboko uvnitř úzkých dutin nebo trubek. …
Další informace
| Hmotnost | 0,66 kg |
|---|---|
| Spotřeba vzduchu | 127l/min |
| Max. pracovní tlak | 6,3bar (0,63MPa) |
| Délka | 295mm |
| Průměr vsuvky | 1/4 |
| Průměr stopky | 6 nebo 3mm |
| Otáčky bez zatížení | 25000/min |
| Příslušenství | kleština 6 a 3mm |
| Značka | FORTUM |
| Typ brusky | Přímé |
| Hmotnost | 0,66 kg |












